Seniorka se třemi promile alkoholu vytlačila s peugeotem na Zlínsku osobní auto i traktor.

Dvěma jen těžko uvěřitelnými dopravními nehodami, jež má na svědomí šestašedesátiletá seniorka, která nadýchala více než tři promile alkoholu, se od pondělního podvečera zabývají zlínští dopravní policisté.

V Napajedlech, krátce před osmnáctou hodinou, nezvládla seniorka za volantem Peugeotu kvůli své značné podnapilosti odbočovací manévr a narazila do traktoru, který měl přednost v jízdě. Řidič traktoru se snažil střetu zabránit usilovným bržděním, což se mu nepodařilo, najel na travnatý pás a narazil ještě do sloupu veřejného osvětlení a do reklamní tabule. Ženu převezli záchranáři se zraněním do nemocnice. Celková škoda činí téměř sto tisíc korun.

Ještě před tímto střetem řidička chtěla vyjet z parkoviště. Zřejmě se jí nepodařilo zařadit zpátečku, jela proto namísto couvání vpřed, přejela přes obrubník a narazila do oplocení. Poté začala couvat, ale v cestě jí bránilo jiné zaparkované vozidlo. Proto ho svým vozidlem vytlačila až na komunikaci a pokračovala dál v jízdě. Daleko nedojela. Po ujetí asi 1 kilometru skončila její jízda nárazem traktoru. Škoda na vozidle Fiat Punto je předběžně vyčíslena na patnáct tisíc korun.

Veškeré okolnosti této dopravní nehody prověřují dopravní policisté.

Share Button